Rozšírenie záruky

Rozšírte si záruku a užívajte si bezstarostné používanie PC zariadenia. Overenie záruky vám uľahčí získať informáciu, či sa na Vaše zariadenie vzťahuje záruka a kedy zanikne jej platnosť. V prípade, že máte ešte platnú záruku, odporúčame vám jej predĺženie, čím predídete možným výdavkom na pozáručný servis

Rozšírenie záruky

Rozšírte si záruku až na 5 rokov alebo si ju zmeňte zo záruky "carry-in" na "onsite“, čo vám umožní bezstarostné používanie zariadenia a ochráni Vás pred neočakávanými výdavkami na pozáručný servis. Odporúčame Vám aj záruku s poistením proti náhlemu, neúmyselnému poškodeniu tzv. "Protection". Rozšírená záruka sa dá zakúpiť kedykoľvek počas trvania štandardnej záruky počítača. Ponuka balíčkov obsahuje viac kombinácií v závislosti od typu PC zariadenia.

Vyberte si pre vás vhodnú ponuku:

Rozšírenie záruky pre radu ThinkPad
Rozšírenie záruky pre radu IdeaPad

Ochranné služby

S ochranou dát na pevnom disku pre radu ThinkPad Demage Protection sa vyhnete nákladným prestojom v dôsledku poškodenia notebooku. Chráňte svoje zariadenie pred poškodením, ku ktorému došlo v dôsledku nehody, poškodenia elektrickým prúdom, pádu alebo obliatia prístroja kvapalinou.

Ochranné služby pre radu ThinkPad

HDD retencia

Hard Disk Drive Retention Vám umožní zachovať si svoj starý disk aj v prípade, že disk už nie je možné opraviť.
Tento spôsob rozšírenej záruky využívajú hlavne veľké firmy, pre ktoré je ochrana dát prioritou.

HDD retencia pre radu ThinkPad